יפעת דוננברג   052-2585291

אימון, ייעוץ והכוונה למשפחתיות מאוזנת וקשובה - יפעת דננברג | כלים קשובים

קצת עלי

יפעת דננברג - הדרכת הורים, סדנאות הורים, אימון ילדים ונוער | כלים קשובים

צור קשר

כל הורה הוא הורה טוב
וכל ילד הוא ילד טוב

 

שלום, שמי יפעת דננברג , ואני מאמנת נוער ומנחת הורים .

כלים קשובים- הבית למשפחתיות מאוזנת וקשובה נולד בעקבות הרצון שלי לתת תשובה מסוג אחר לאתגרים שמביאה איתה ההורות. תשובה שמדברת את הערכים החשובים ביותר בעיני –

הקשבה, ביטחון ואהבה.

כאשר הילד שלכם חווה קשיים וחוסר הצלחה אתם מרגישים אותו, ההזדהות עם החוויה שלו מגיעה מהמקום האמיתי ביותר, לב ליבו של הילד שבכם.

אתם רוצים אחרת עבורו, אתם רוצים אחרת עבורכם, עבור הזוגיות, עבור המשפחה, רוצים ולא בטוחים מהי הדרך הנכונה לכם?

אז נכון, הורות לא מגיעה עם מדריך כתוב, אבל יש מה לעשות.

לפעמים כל מה שצריך הוא מישהו שיאמין בך

כמו שאתם ככה זה טוב- לא באתי לתקן , מניסיוני, הרבה פעמים השינוי הגדול מגיע פשוט מתוך השיקוף- דרך האמונה שלי בכם אתם לומדים להאמין בעצמכם- יחד מגיעים לתוצאות מדהימות, ומממשים את הפוטנציאל הגלום בפנים.

אני מאמינה גדולה בחיזוק והעצמת הקיים ולכן אני מגיעה עד הבית ועובדת עם המתבגר או ההורה בשטח שלהם, כאשר השינוי יוצא מבפנים הוא משפיע באופן מיידי על כל הסביבה.

העבודה בשטח שלכם באה לידי ביטוי גם בגישה האימונית שלי, בה אני מבררת מה חשוב לכם, מהו המקום אליו אתם רוצים להביא את עצמכם-ואני הולכת אתכם ומתאימה את הדרך למטרות שלכם.

סביבה תומכת – קרקע רכה לשינוי

שינוי יכול להתרחש בקלות והוא מתחיל בקבלה - קבלה של המתבגר את עצמו, קבלה של הורה את ההורות שלו, קבלה של הסביבה, המסגרות החינוכיות – הניסיון שלי בתחומי החינוך המיוחד והייעוץ החינוכי נותן לי גם את היכולת לדבר עם 'המערכת' בשפתה ולגייס אותה לטובתכם וגם , אם צריך, לאבחן ולהמליץ על אפיקים תומכים.

ובעיקר לא להשאיר אתכם לבד, אני אתכם, מלווה, תומכת, מכוונת. אנחנו מתקדמים בקצב שנכון עבורכם ועובדים עם כלים שמותאמים לכם.

בית הוא מקום בו כל אחד יכול ויודע איך להיות עצמו בעוצמה - מקום של אהבה

בין אם בתהליך אימוני למתבגר, בהדרכת הורים עבורכם, במפגש דייאדי, בסדנא קבוצתית או תהליך פרטני- בבית כלים קשובים אני מבטיחה לתת לכם את הכלים לייצר בית עם משפחתיות מאוזנת וקשובה.

רוצים לשמוע איך? צרו עמי קשר

 

"כול ילד הוא מתנה, את זה כולם יודעים, מתנה בלי פתק החלפה ובלי חוברת הוראות.

איך פותחים את עטיפת המתנה המיוחדת שלי כך שהאוצר שבפנים ייחשף לעולם"